Aankoop Peter’s Bistro Utrecht

Geslaagde ‘off market’ aankoop Peter’s Bistro, Utrecht!

Met trots feliciteren wij onze opdrachtgevers met de succesvolle aankoop van Peter’s Bistro! Zo’n anderhalf jaar geleden klopten enthousiaste ondernemers bij ons aan met een duidelijke opdracht: het overnemen van Peter’s Bistro. Want, ja, zeg zelf, zo’n unieke plek in het Griftpark!

Vanaf het eerste moment hebben wij hen mogen begeleiden in de zoektocht, de onderhandelingen en uiteindelijk de aankoop van dit prachtige bedrijf. Na een eerste verkennend gesprek met de verkoper, kregen we de kans om verder in gesprek te gaan. 

Wat volgde was een intensief en zorgvuldig traject, waarin partijen elkaar wisten te vinden. 

Wij wensen Rosé, Dylan en Chris veel succes en plezier op deze unieke plek. Daarnaast bedanken we ook Peter voor de prettige samenwerking. We klinken op een geslaagde voorzetting allen!

Ook op zoek naar een horecazaak?
Ben je – net als Rosé, Dylan en Chris – op zoek naar een horecalocatie die past bij jouw wensen? VDW Horecamakelaars begeleidt je graag bij het vinden en aankopen van een passende locatie.
Plan vrijblijvend een aankoopgesprek in en ontdek wat wij voor jou kunnen betekenen.