De Pizzabakkers, Hilversum

De Pizzabakkers veroveren Nederland

Ook voor de verkoop van een franchise-onderneming moet je bij VDW Horecamakelaars zijn.

Op 15 augustus heeft de overdracht van de Pizzabakkers Hilversum plaatsgevonden. De prominente locatie op de Groest blijft hierdoor voor de Pizzabakkers behouden.

Justus en Vincenzo, heel veel succes met dit spannende avontuur. Mathilde, van harte gefeliciteerd met de verkoop en geniet van alle nieuwe avonturen die op jouw pad komen. Speciale dank voor Richard Verhoogt voor zijn inzet vanuit De Pizzabakkers.

Jeroen Pontenagel tekende voor de bemiddeling namens ons kantoor. Smaakt naar meer! 

Ook jouw franchiseonderneming verkopen?

Overweeg je ook om jouw horecabedrijf of franchiseonderneming te verkopen? Als horecamakelaar in Utrecht en omgeving begeleiden wij horecaondernemers bij de verkoop of aankoop van horecabedrijven met of zonder vastgoed. Plan een vrijblijvend kennismakingsgesprek om de mogelijkheden te bespreken.