Moaie kâns op Lemmer
Omschrijving
Het Woudagemaal, het strand, de rijke geschiedenis, de terrasjes, festivals als Glemmer Beach. Het zijn stuk voor stuk highlights uit Lemmer. Trekpleisters waar de locatie zich graag mee omringt. Mooie binnenkomers voor een enthousiaste ondernemer die deze horecalocatie overneemt.
Aan de Gedempte Gracht in Lemmer trakteer je vanuit dit cafetaria omwonenden, watersporters en toeristen op bootladingen lekkere snacks en drankjes.
Het mooie pand is voorzien van alle benodigdheden om een vergelijkbaar concept voort te zetten. Maar een andere invulling is ook mogelijk. De locatie, middenin het dorp, betekent dat aanloop verzekerd is.
Op mooie dagen werkt het terras – met uitzicht op de kerk ‘Tsjerke oan it Dok’ – als slim uithangbord van jouw nieuwe (succes)formule. Waarbij je twee opties hebt: het gehele pand en de bedrijfsexploitatie aanschaffen, of alleen de bedrijfsexploitatie kopen en het pand huren.
Kansje hoor
Welke van de twee mogelijkheden het meest aantrekkelijk is? Misschien geeft het feit dat de ruimte erboven inzetbaar is als bedrijfswoning de doorslag in het maken van de keuze. Of vraag het eens aan Jorran, via whatsapp of bel 06 1277 1353.
Financiële gegevens
Optie 1 (aan-/verkoop onroerende zaak):
Vraagprijs: € 330.000,- k.k.
Aanvaarding in overleg
Oplevering geschiedt ‘As is’
Vrij van huur en gebruik
Optie 2 (aan-/verhuur onroerende zaak):
Huurprijs per jaar: € 25.000,- excl. BTW p/j
Huurtermijn: 5 + 5 jaar (ten minste)
Waarborgsom/bankgarantie: Drie (3) maanden huur incl. BTW
Huurbetaling: Per maand vooruit
Indexering: Is van toepassing
Indien gewenst kan in beide gevallen de aanwezige inventaris worden overgenomen, vraag de makelaar voor meer informatie.
- Status
- Verhuurd
- Type horeca
- Cafetaria, Dagexploitatie, Lunchroom
- Huurprijs
- € 25.000,- per maand
- Bedrijfsexploitatie
- n.o.t.k.
- Soort object
- Horeca
- Oppervlakte (VVO)
- 32 m2
- Regio
- Friesland
- Liggingskenmerken
- Winkelgebied stadscentrum
- Bouwjaar
- 1930
- Woonruimte
- Nee